ART / Lithographs / Art portfolio 12432130
nr 1243 2130
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Nils Kölare (1930-2007), Sweden. litografier + book. Signed, numbered EA XIV/XV, 3 st lösa blad, sheet: ca 46x37,
ART PORTFOLIO, Litografier + bok. Signerad, numrerad EA XIV/XV, 3 st lösa blad, bladets mått: ca 46x37
Nils Kölare, born 1930, dead 2007, Swedish draughtsman and painter.
700
SEK 800
Monday Mars 25 2019
at 19:23:38
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr
Nils Kölare
Read more about Nils Kölare